Zostań konsultantka Dlaczego nie Ty? Dlaczego nie dziś?

Codziennie do grona Ambasadrorek, Konsultantek Avon dołączają tysiące osób. Codziennie nowe osoby podejmują wyzwanie pracy Lidera Sprzedaży. Codziennie nowi Klienci próbują naszych produktów i zostają z nami na zawsze.

Zostań naszą Konsultantką

Praca Konsultantki/Ambasadroki polega na sprzedaży naszych produktów wśród swoich bliskich i znajomych. Za każdy sprzedany produkt Avon wypłaca nam prowizję poprzez obniżenie wartości rachunku do zapłaty. W zależności od wysokości zamówienia zarabiamy od 15% do 45%. Płacić możesz przy odbiorze lub z odroczonym terminem 3 tygodni. Dostawa bezpłatna lub płatna w zależności od terminu dostarczenia, wysokości zamówienia. Tylko Konsultantki mogą korzystać z fantastycznych i pełnych nagród programów. Każda osoba, która dołącza do Avon od razu wchodzi do programu z nagrodami dla nowych osób. Przez 6 pierwszych katalogów pracy Avon nagradza za zamówienia.

<zdjęcie programu>

Zostań naszą Klientką

Załóż swoje konto na potrzeby Klientki i zamawiaj bezpośrednio u siebie. Możesz też zamówić w naszym sklepie. Zamówienie wysyłamy max 1 dzień od wpłynięcia pieniędzy na rachunek. By wybrać produkty, wejdź tutaj <link do sklepu> Jeśli nie znajdujesz produktu, który Cię interesuje – zadzwoń.

Zostań Liderem Sprzedaży Avon

Jeśli chcesz zarabiać więcej – buduj grupę Konsultantek.

1 thought on “Zostań konsultantka Dlaczego nie Ty? Dlaczego nie dziś?”

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *